Skip to content

NEWS

Doğru Endüstriyel Klima Santrali Nasıl Seçilir ?

Bir klima santrali (AHU), petek ve filtreleriyle birlikte kutulanmış bir fan olarak tarif edilebilir ve buradan birçok farklı tanım üretilebilir. Endüstriyel klima santrallarinin pek çok tipi mevcuttur. Doğru klima santrali satın almak, bunların kullanımlarına ilişkin teknik bilgiye sahip olmayı gerektirir.

Read More »

Download HD Psychometric Diagram for Students, Academics and Engineers

Psychometrics, which is a branch of thermodynamics, as you know, is an important subject for those who are involved in the thermodynamic properties, processes and conditions of humid air. “Psychometric diagram” is used for the calculation of the conditions of temperature, clean air levels and moist range which human beings are comfortable at.

Read More »

Hastane ve Endüstriyel Ortamlarda Hijyenik Klima Santralinin Önemi

Çoğunda klima üniteleri öncelikle konfor için önemliyken, hijyenik koşullara bağlı olan gıda üretim tesisleri gibi hastaneler ve diğer binalar için yatırım yapılan kaliteli hijyenik klima santralleri hassas ürünleri ve hastaları mikrop, mantar ve/veya küfe maruz kalmasından korumada hayati zorunluluk taşımaktadır.

Read More »

Yüksek Çözünürlüklü HD Psikrometrik Diyagram İndir

Yapılan araştırmalar sonucunda “konfor bölgesi” olarak adlandırılan ve insanların rahat ettiği sıcaklık, nem aralığı ve temiz hava miktarını belirleyen koşulların hesaplanmasında kullanılan “psikrometrik diyagram” ise; meslektaşlarımızın, akademisyenlerin ve geleceğin iklimlendirme profesyonelleri olan öğrencilerimizin her zaman başvuracakları bir kaynaktır.

Read More »